Cheapit.pl

Pomysł, projekt, wykonanie, realizacja

Kompleksowa obsługa: tworzenie grafiki, kodowanie, hosting i administracja

Owoc marzeń początkującego Game Developera

Untitled-1

Może jest to ciężkie do uwierzenia, jednak nerd czasami może mieć znajomych – tak jest i w tym przypadku. Mam mianowicie znajomego który od wielu miesięcy marzy o zostaniu Game Developerem z prawdziwego zdarzenia. Dziś w ramach reklamy chcę zaprezentować odgrzany kotlet autorstwa mojego znajomego – grę Tetris.

Może nie jestem wybitnym znawcą gier, jednak Tetrisa znają chyba wszyscy. Nie wiem jak Jarek (czyt. mój znajomy) gotuje, ale muszę przyznać że ten kotlet całkiem nieźle mu wyszedł. Jest to jedna z jego pierwszych gier które ujrzały światło dzienne, więc tym bardziej warto ją zarekomendować.  Ja Tetrisa zapamiętałem w takiej, pierwotnej formie:

 

 

Gra którą stworzył Jarek daleko wybiega poza pierwotną wersję. Zawiera wiele levelów, możliwych do zdobycia osiągnięć, bonusów, oraz „wspomagaczy”. Niestety ciężko je tutaj wszystkie wymienić, więc najlepiej jest samemu zagrać i przekonać się co jest ukryte pod kolejnymi „klockami”. Co warte podkreślenia stworzony został także specjalny ranking TOP 4 w którym można się sprawdzić z pozostałymi graczami. Pisanie dalszych wywodów nie ma sensu, więc zapraszam do przeglądnięcia galerii z gry, a następnie pobrania i przetestowania (link na dole).

 

Wymagania techniczne:

  • bliżej nieokreślone (jeszcze nikt nie zgłosił problemów z uruchomieniem :))

Wykorzystane technologie (dla zainteresowanych)

  • C++
  • Biblioteka graficzna Allegro

Download – Tetris.zip

  • Gest

    polecam, spędziłem nad tytułem trochę czasu, ale udało mi się wdrapać na czołówkę rankingu 🙂 fajnie, że kolega dodał trochę od siebie do skostniałej już formy. Pozdrawiam!

Strony internetowe, grafika

Tworzymy przyjazne dla klienta strony i sklepy internetowe - zarządzanie treścią jeszcze nigdy nie było tak proste. Od teraz każdy samodzielnie może edytować treści na swojej stronie, a w przypadku problemów oferujemy niezbędną pomoc.

Swoje projekty opieramy głównie na:

ModX WordPress Prestashop

Administracja, hosting

Mamy doświadczenie w administracji serwerami dedykowanymi / VPS z systemem Linux.

Zainstalujemy, skonfigurujemy wydajny serwer www (Apache, Nginx), serwer pocztowy, serwer bazodanowy, FTP itd. Pomożemy przy wyborze parametrów.

Zapewniamy także tani i bezpieczny hosting dla Twojej strony.

Programowanie

Orientujemy się w kilku językach programowania i językach skryptowych.

- PHP
- JavaScript / jQuery
- C / C++
- Java (Android) / C#
- Bash

Mamy na swoim koncie m.in. własny, prosty system CMS, oraz aplikacje na Android'a.

Kontakt

Sofect.com

Tomasz Włodarczyk

E-mail: tomek@sofect.com

Jabber: profhouse@jabbim.pl